همایشها و نمایشگاه ها

نکاتی درباره ابتلای بچه ها به کرونا

تا به امروز این اطمینان تاحدی وجود داشته که بچه ها کمتر به کرونا مبتلا می شوند و ابتلای آنها به بیماری کووید19 معمولا شدید نیست اما نکته قابل تامل این است که در حال حاضر تاثیر ویروس های جهش یافته بر شرایط و فراوری واکسن کرونا برای بچه ها تعیین نیست. ...

13 فروردین 1400

ویژه دانش آموزان؛ در نمایشگاه های مدرسه انقلاب به صورت مجازی شرکت کنید

تهران (پانا) - مسئول دبیرخانه نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب به تشریح برنامه های اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی به مناسبت افتتاحیه نهمین دوره برگزاری مدرسه انقلاب پرداخت.

8 اسفند 1399

بیوگرافی نیکی کریمی، بازیگر مشهور سینمای ایران

نیکی کریمی متولد 19 آبان 1350 در تهران، بازیگر، کارگردان، مترجم و عکاس ایرانی است. این خبرنگاران سینمایی در چندین جشنواره جهانی فیلم به عنوان داور حضور داشته است.

1 اسفند 1399

برچسب قیمت خودرو به همراه مکانیک بازگشت

درحالی که بنا به تصمیم گیری وزارت صمت و دستور مراجع قضایی در اوایل سال جاری درج قیمت خودرو و مسکن از پلتفرم های فروش آنلاین حذف شده بود، مجدداً از تاریخ 17 دی ماه، امکان نمایش قیمت خودرو در پلتفرم های آگهی آنلاین فعال شد.

30 بهمن 1399

خدمات ویژه ارزی به شرکت&zwnjهای خلاق تعلق می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، در حال حاضر بسیاری از شرکت های خلاق در حوزه صادرات فعالیت دارند و در این حوزه نیازمند بسته های حمایتی مخصوص به خود هستند. به همین منظور بسته های خدماتی در نظر گرفته شده است که در میان بازیگران صنایع نرم...

26 دی 1399

3600 نیروی گارد ملی در 16 ایالت آمریکا فعال شدند

فرمانداران 16 ایالت آمریکا بیش از 3 هزار و 600 نیروی گارد ملی را در اقدامی احتیاطی برای مواجهه با ناآرامی های احتمالی بعد از انتخابات فعال کردند.

11 آذر 1399

گیم اواردز سال جاری متفاوت برگزار خواهد شد

مراسم سالانه The Game Awards که از سال 2014 به صورت رسمی توسط جف کیلی پایه گذاری شد، سال جاری هم برای بار دیگر بازخواهد گشت. هرچند به خاطر شرایط کنونی دنیا، مراسم گیم اواردز سال جاری، این بار تفاوت هایی با سال های گذشته خواهد داشت.

11 آبان 1399

ترکیه برای حمله به شهر ترهونه تجهیزات نظامی ارسال نموده است

سخنگوی نیرو های موسوم به ارتش ملی لیبی تحت فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر گفت که ترکیه در حال اعزام افراد و ارسال تجهیزات نظامی برای حمله به شهر ترهونه در غرب لیبی است.

28 خرداد 1399

برنامه ریزی دانشگاه الزهرا (س) برای داشتن سهمی موثر در آموزش دختران ، فرصتی برای افزایش توانایی های بانوان فراهم شد

رییس دانشگاه الزهرا (س) درباره برنامه ریزی های این دانشگاه در جهت افزایش توانمندی های دختران و بانوان و همچنین نشان دادن موفقیت های آنان شرح داد.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا جان هنر را در دنیا گرفت

تهران- خبرنگاران- شیوع ویروز کرونا از زمانی که در دنیا جان گرفت، هنر را نیز تحت تاثیر قرار داد و با سرایت به کشورهای مختلف، مسئولان هنری را بر آن داشت موزه ها و مراکز فرهنگی را برای جلوگیری از شیوع بیشتر آن، تعطیل نمایند.

14 اردیبهشت 1399

به جنگل های شمال به عنوان بنگاه چوب نگاه نکنیم

رئیس انجمن جنگلبانی کشور با اشاره به اینکه در کنار بهره برداری بی رویه و استثمار جنگل های شمال شاهد تغییر اقلیم نیز هستیم، اظهار کرد: نباید به جنگل های شمال به عنوان بنگاه چوب نگاه کنیم بلکه باید حفظ و حراست از همه اجزای اکوسیستم صورت بگیرد.

26 فروردین 1399

رویای دست نیافتنی آمریکایی ها

پمپئو، وزیر امورخارجه ایالات متحده آمریکا در کنفرانس امنیت مونیخ اتهامات متنوعی را به ایران، روسیه و چین وارد کرد که بازتابهای متناسبی را نیز توسط مقامات رسمی جمهوری اسلامی و روسها و چینی ها در پی داشت.

23 فروردین 1399

دغدغه های شرکت های دانش بنیان در شرایط تحریم

شرکت های دانش بنیان و فناور حاضر در نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی با موضوع رونق تولید، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، آخرین دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان عرضه کردند.

22 فروردین 1399