کسب و کار

برچسب قیمت خودرو به همراه مکانیک بازگشت

درحالی که بنا به تصمیم گیری وزارت صمت و دستور مراجع قضایی در اوایل سال جاری درج قیمت خودرو و مسکن از پلتفرم های فروش آنلاین حذف شده بود، مجدداً از تاریخ 17 دی ماه، امکان نمایش قیمت خودرو در پلتفرم های آگهی آنلاین فعال شد.

30 بهمن 1399

هیأت دیپلماتیک کره جنوبی وارد تهران شد

به گزارش خبرنگاران، شبکه تلویزیونی ایررانگ کره جنوبی از ورود تیم مذاکره کننده کره ای به تهران خبر داد.

25 بهمن 1399

مدیریت آسان شبکه های اجتماعی با نوین هاب

این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی به جز جدایی ناپذیری از زندگی ما تبدیل شده است. بیش از 3 میلیارد نفر از شبکه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می نمایند.

20 بهمن 1399

پاسخ مشاور وزیر بهداشت به شایعه دریافت یورو برای واکسن کرونا

خبرنگاران : مشاور وزیر بهداشت به شایعه دریافت یورو توسط رئیس ستاد اجرایی فرمان امام برای فروش واکسن کرونا واکنش نشان داد.

18 بهمن 1399

حذف ارز 4200 تومانی مبنا نیست، اصلاح لازم است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارز چهار هزار و 200 تومانی نباید حذف شود، ولی در خصوص نحوه تخصیص آن ایراد وارد است.

5 بهمن 1399

پاسخ لیلاز به ادعای ارسال سیگنال مذاکره با آمریکا: آقای بذرپاش، این حرف را میزنی که مانع موفقیت دولت روحانی شوی

خبرنگاران : تحلیلگر اقتصادی گفت: با توجه به اصرار مجلس برای بازنگری اساسی در بودجه 1400 گفت: من معتقدم مجلس می تواند فقط یک قید به لایحه بودجه بزند و آن را تصویب کند

3 بهمن 1399

خدمات ویژه ارزی به شرکت&zwnjهای خلاق تعلق می گیرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، در حال حاضر بسیاری از شرکت های خلاق در حوزه صادرات فعالیت دارند و در این حوزه نیازمند بسته های حمایتی مخصوص به خود هستند. به همین منظور بسته های خدماتی در نظر گرفته شده است که در میان بازیگران صنایع نرم...

26 دی 1399

تیپ شخصیتی شما چیست؟ در تست MBTI می توانید به تیپ شخصیتی خود برسید

در سال 1943، کاترین کوک بریگز و دخترش ایزابل بریگز مایرز تست شخصیت شناسی مشهور (MBTI) را طراحی و آن را عرضه عمومی کردند.

14 دی 1399

تنفس مجازی به صنایع دستی

تهران (پانا) - توقف جریان ورود جهانگرد خارجی به کشور طی 10 ماه گذشته سبب شده بازار جانبی گردشگری یعنی کسب وکارهای صنایع دستی و آثار سنتی و هنری ایرانی از این رکود گردشگری اثر بپذیرند. با توجه به اینکه به علت شیوع ویروس کرونا بازار گردشگری از رونق افتاده...

8 دی 1399

تغییر جدید در حقوق بازنشستگان

اصلاحیه آیین نامه اجرایی بند های (الف) و (ب) تبصره (12) ماده واحده قانون بودجه سال 1399 کل کشور، موضوع افزایش حقوق بازنشستگان در سال 99 ابلاغ شد.

7 دی 1399

جلب اعتماد دیگران در کار و زندگی

هر فردی برای موفقیت در کار و زندگی و روابطی که دارد به جلب اعتماد دیگران نیاز دارد که آن را باید با رفتارهای صحیح در معاشرت با دیگران به دست بیاورد.

30 آذر 1399

زیبایی چهره به روش خون آشام ها

لازمه انجام این فرایند، دریافت خون فرد، فراوری آن در دستگاه گریزازمرکز برای جداسازی خونابه حاوی گرده خون (پلاکت) و عناصر رشد، و سپس تزریق دوباره آن زیر پوست صورت است.

26 آذر 1399

دخل و خرج خانواده های ایرانی در سال گذشته چگونه بود؟

متوسط درآمد و هزینه سالیانه خانوارهای شهری در سال 98 به ترتیب 54.1 و 47.4 میلیون تومان بود که نسبت به سال 97 بیش از 20 درصد رشد داشته است.

23 آذر 1399

موانع کسب وکار در حوزه وزارت صنعت را شناسایی کنید

مهمان سیزدهمین نشست شورای راهبری بهبود محیط کسب وکار معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت بود؛ معاون وزارتخانه ای که بیشترین تعامل صنایع، تولیدنمایندگان و تجار و صاحبان کسب وکار با دولت به وسیله این وزارتخانه صورت می گیرد. این در حالی است که صاحبان...

19 آذر 1399

بهبود شرایط کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، بهبود شرایط کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین مشاهده می گردد.

5 آذر 1399

چمنی: کارگران با اختلاف 7 میلیونی دخل و خرج چه نمایند؟ ، کالابرگ 120 تومانی توهین است

نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران گفت: بسته های حمایتی به همه کارگران تعلق نگرفت و بسیاری پیروز به دریافت بیمه بیکاری نشدند در حالی که مخارج سنگین درمانی هم بر آن ها تحمیل شد.

1 آذر 1399

جهانگیری: نگاه مردم و مسئولان به مسائل و چالش ها نباید متفاوت باشد

معاون اول رییس جمهور گفت: نگاه مردم و مسئولان به مسائل و چالش ها نباید متفاوت باشد.

29 آبان 1399

آنچه باید هنگام واگذاری سیم کارت بدانید

هنگام فروش یا واگذاری سیم کارت، کاربر جدید به تمام اطلاعات ذخیره شده سیم کارت و شبکه های اجتماعی دسترسی خواهد داشت، بنابراین لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی، اقداماتی از جمله غیرفعال کردن اکانت های فعال در شبکه های اجتماعی انجام شود.

27 آبان 1399

سئو کردن به چه معناست؟

اگر تعریف شما از سئو لیستی از کارهایی است که باید انجام داده و در آخر آنها را تیک بزنید، باید بگوییم سخت در اشتباهید. در این مقاله شما یاد خواهید گرفت که به نتیجه نهایی بیشتر توجه کنید.

23 آبان 1399

ازبکستان- ایران؛ مصاف با همان همیشگی، روزشمار تیم ملی و اسکوچیچ صفر شد

ملاقات محبت آمیز مقابل ازبکستان خاتمه یک دلتنگی عظیم برای تیم ملی فوتبال است که 11 ماه مسابقه ای نداشت و حالا در تاشکند با سرمربی جدید به میدان می رود.

22 آبان 1399
تعداد: (49)