مدیریت آسان شبکه های اجتماعی با نوین هاب

به گزارش موسیقی آتش، این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی به جز جدایی ناپذیری از زندگی ما تبدیل شده است. بیش از 3 میلیارد نفر از شبکه های اجتماعی در سراسر جهان استفاده می نمایند.

مدیریت آسان شبکه های اجتماعی با نوین هاب

به گزارش موسیقی آتش،بنابراعلام نوین هاب، یکی از دلایل استفاده مردم از شبکه های اجتماعی پیگیری کسب و کارها و اطلاع از محصولات و خدمات آنهاست. فقط در اینستاگرام 80 درصد کاربران حداقل اکانت یک برند را دنبال می نمایند.

اگر از شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده نکنید؛ در واقع نیمی از جمعیت جهان که مشتاق برقراری ارتباط با شما هستند را از دست خواهید داد.

مهم نیست که چه محصولی می فروشید؛ شبکه های اجتماعی به افزایش آگاهی از برند و فروش شما یاری خواهند کرد. اما فعالیت به تنهایی باعث رشد کسب و کار شما نخواهد شد.

فعالیت شما در شبکه های اجتماعی باید با برنامه و اهداف دقیق همراه باشد. شما باید به صورت منظم در این شبکه ها محتوا فراوری و منتشر کنید.

فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی به وقت و هزینه نیروی انسانی احتیاج دارد. استفاده از نوین هاب مدیریت شبکه های اجتماعی شما را برایتان آسان خواهد نمود

نوین هاب چیست؟

نوین هاب اولین و کامل ترین پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی در ایران است. نوین هاب پلتفرمی برای مدیریت همه شبکه های اجتماعی است. شما می توانید همه شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام، توییتر، لینکدین پینترست، تامبلر، فیسبوک، یوتیوب، پیغام رسان های بله و گپ، آپارات و ... را در یک داشبورد داشته باشید و تنها با یک بار آپلود عکس، ویدئو، آلبوم، کپشن، استوری و فایل؛ پست را در همه این شبکه ها منتشر کنید.

نوین هاب چه ابزاری برای مدیریت شبکه های اجتماعی در اختیار شما قرار می دهد؟

زمان بندی و انتشار محتوا

یکی از قابلیت های نوین هاب که به صرفه جویی در وقت شما یاری زیادی می نماید، زمان بندی و انتشار محتواست. در نوین هاب تقویمی در اختیار شما قرار می گیرد و با استفاده از آن می تواند پست هایتان را از قبل زمان بندی کنید تا در تاریخ موردنظر بدون احتیاج به حضور شما، منتشر شوند.

همچنین می توانید پست هایتان را در لحظه به وسیله نوین هاب به تمام شبکه های اجتماعی فقط با یک کلیک منتشر کنید. امکانات بخش انتشار محتوای نوین هاب کامل است و در برخی بخش ها از خود شبکه های اجتماعی کامل تر است.

این قابلیت کار مدیریت شبکه های اجتماعی را برای شما آسان تر از قبل خواهد نمود و با صرفه جویی در زمان می توانید کیفیت پست ها در شبکه های اجتماعی را بالا ببرید و با فعالیت منظم و مداوم به رشد شبکه اجتماعی و رونق کسب وکار خود یاری کنید.

آنالیز شبکه های اجتماعی

پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی برای رشد و پیشرفت کافی نیست. برای مدیریت شبکه های اجتماعی احتیاج به آنالیز دقیق عملکردتان دارید. آگاهی از داده و آمارهای شبکه های اجتماعی راه فعالیت هدفند در این پلتفرم ها را برایتان روشن می سازد.

نوین هاب آنالیز اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، لینکدین و تلگرام را در اختیار شما قرار می دهد تا با دید بازتری برنامه ریزی کنید.

مدیریت و دانلود کامنت ها

شاید برای شما هم رخ داده باشد که از یک پستی که مثلا در اینستاگرام می گذارید، استقبال گردد و به علت محدودیت های این شبکه اجتماعی نتوانید همه کامنت های آن را ببینید. با استفاده از ابزار مدیریت کامنت ها که نوین هاب در اختیار شما قرار می دهد، هیچ کامنتی را از دست نمی دهید.

همه کامنت ها از تمامی شبکه های اجتماعی را در نوین هاب در یک صفحه ببینید. به راحتی به آنها پاسخ دهید و در صورت لزوم لایک و یا حذف کنید.

دانلود کامنت ها

اگر تا به حال مسابقه اینستاگرامی برگزار نموده باشید، با چالش های آن آشنا هستید. یکی از چالش های مسابقات اینستاگرامی تعداد بالای کامنت هاست که باید بین آنها برنده را انتخاب کنید.

قابلیت دانلود کامنت های نوین هاب راه چاره مناسبی برای این چالش است. با یک کلیک کامنت های اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک، توییتر و... را دانلود کنید و در قرعه کشی مسابقه های شبکه های اجتماعی از آنها بهره ببرید. برای مشاهده این قابلیت ها و امکانات بیشتر وارد وبسایت نوین هاب شوید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدیریت آسان شبکه های اجتماعی با نوین هاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت آسان شبکه های اجتماعی با نوین هاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید