اجرای طرح پاک پایش امتیازات کارکنان شهرداری منطقه 15

به گزارش موسیقی آتش، معاون توسعه و منابع انسانی منطقه 15، گفت: طرح پاک پایش امتیازات کارکنان در تمامی حوزه های شهرداری منطقه 15 انجام شد.

اجرای طرح پاک پایش امتیازات کارکنان شهرداری منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مرتضی اصغری با اعلام این خبر گفت: این طرح از 15 آذر در راستای آنالیز درخواست های همکاران با موضوع منابع انسانی شامل شرایط ارتقای گروه شغلی، احتساب سوابق، برقراری فوق العاده کارشناسی ارشد- خبره- عالی و شرایط برقراری حق جذب شروع شد و اول بهمن به اتمام رسید.

او با اشاره به اینکه طرح پاک توسط ممیز اداره کل منابع انسانی با همکاری اداره کارگزینی منطقه انجام شد اضافه نمود: برگزاری 5 جلسه حضوری با حضور ممیز اداره کل منابع انسانی، کارشناسان کارگزینی نواحی هفت گانه و معاونت های ستادی و انجام تماس تلفنی با تک تک کارکنان نواحی و ستادی به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط ممیز اداره کل منابع انسانی و کارشناسان کارگزینی از جمله اقدامات در اجرای این طرح بود.

اصغری اضافه نمود: در این راستا درخواست 406 پرسنل رسمی و قراردادی جمع آوری و مراحل رسیدگی و کارشناسی آن انجام شد که با آنالیز کارشناس ممیز اداره کل منابع انسانی، درخواست هایی که امکان اجرا داشت طبق فرایند انجام شد.

معاون توسعه و منابع انسانی منطقه در ادامه گفت:از زحمات و کوشش های همکارانم در اجرای طرح چه در اطلاع رسانی کامل این برنامه به حوزه ها و چه در دریافت درخواستها همچنین پیگیری هایی در رسیدگی درخواست پرسنل تشکر می کنم.

او در خاتمه گفت: عملکرد سازمان در گرو پیشرفت عملکرد برتر پرسنل و ایجاد انگیزه سرلوحه کوشش مضاعف در انجام امور است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اجرای طرح پاک پایش امتیازات کارکنان شهرداری منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح پاک پایش امتیازات کارکنان شهرداری منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید